Zonic – váš partner pro Apple

AirPods Pro

MWP22ZM/A

Běžná cena v ČR: 7 290,00 (ušetříte 300,00 Kč)

Naše cena: 6 990,00

bez dph: 5 776,86

+

Specifikace produktu

AirPods Pro

Vylepšená sluchátka Apple AirPods s aktivním potlačením hluku. Díky konstrukci s vyměnitelnými koncovkami sednou úplně každému a dokonale odizolují okolní hluk. Jsou neuvěřitelně lehká a díky unikátnímu systému aktivního potlačení okolního hluku se můžete bez omezení soustředit na práci nebo sportovní výkony. Když ale chcete být součástí okolního světa, stačí je přepnout do režimu propustnosti a sluchátka propouští do ucha právě tolik okolních zvuků, kolik je potřeba, abyste své okolí vnímali. Tím umí také kompenzovat izolační vlastnosti silikonových koncovek.

K iPhonu se připojí naprosto jednoduše - pouhým přiblížením a otevřením pouzdra. Dále se pak automaticky spárují se všemi zařízeními, které máte spárované s iCloudem. Umí se nabíjet jak drátem, tak bezdrátově a vydrží až 4,5h (s aktivní funkcí potlačení okolního hluku), respektive 5h (bez zapnutých funkcí potlačení hluku a propustnosti). O minimální latenci se stará čip Apple H1 a tlakový snímač vám dovolí sluchátka pohodlně ovládat i nasazená v uších. A díky sdílení zvuku můžete poslouchat jeden zvukový proud na dvou zařízeních AirPods. Jsou také odolná vůči prachu a vodě.

technické parametry

výrobce Apple original
nabíjení bezdrátové Qi
v krabici AirPods, bezdrátové nabíjecí pouzdro, silikonové koncovky do uší (tři velikosti), USB-C kabel s konektorem Lightning

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce