Zonic – váš partner pro Apple

Apple TV HD 32GB

MR912CS/A

Běžná cena v ČR: 4 890,00 (ušetříte 600,00 Kč)

Naše cena: 4 290,00

Bez DPH: 3 545,45

Pokud zboží chcete objednat, prosím kontaktujte nás.

Parametry a specifikace

  • technické parametry

  • výstup HDMI
  • rozměry (mm) 98 x 98 x 35
  • hmotnost 425 g
  • porty a rozhraní HDMI 1.4, Wi‑Fi 802.11ac, ethernet, bluetooth 4.0, infračervený přijímač, USB‑C pro servis a podporu
  • čip A8 s 64bitovou architekturou
  • v krabici Apple TV, Apple TV Remote, napájecí kabel, USB kabel s Lightning konektorem, dokumentace
  • další info

  • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
  • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

Apple TV HD 32GB

Na Apple TV si můžete pouštět filmy a seriály v té nejvyšší kvalitě - rozlišení FullHD. Stačí připojit k vaší stávající domácí televizi pomocí kabelu HDMI, připojit se k internetu a veškerý obsah máte na dosah. Fotky, hudba, filmy, seriály, to je hodně zábavy na dlouhé zimní večery. A lze ji také využít například při prezentacích. Ve spojení s projektorem vám umožní bezdrátový AirPlay a vaše prezentace budou působivé.

Technologie

Ohromný výběr titulů - v aplikacích jako například Netflix, iTunes, Mubi a dalších je mnoho kvalitního obsahu ke sledování a ve vysoké kvalitě. Můžete si pustit přesně to, co chcete, a to v čase, kdy chcete. Od filmových hitů až po aktuální zpravodajství a počasí. Najdete tam i pořady pro děti, koncerty, přímé přenosy z NASA, podcasty a další. O výkon se stará čip A8, který zvládá vše, co se od něj očekává. Například hraní her. Kapacita 32GB je určena pro instalaci aplikací z App Store.

Ovládání

K ovládání slouží dálkový ovladač Apple Remote, který má dotykovou plochu a lze tak pomocí něj ovládat Apple TV pouhým dotykem na ovladači. Ten ale slouží zároveň jako herní ovladač, jelikož obsahuje například gyroskop. V App Store jsou pro Apple TV připraveny spousty her a aplikací, které vám zpříjemní chvíle s přáteli. Ovládání funguje přes Bluetooth, takže není třeba ovladačem nikam mířit. A právě díky Bluetooth lze Apple TV ovládat i iPhonem nebo iPadem.

AirPlay

Technologie, pomocí které lze posílat bezdrátově obraz například z iPadu nebo Macu. Můžete tak Apple TV připojit k projektoru a posílat na ni obraz ze svého iPadu a mít tak při prezentování volné ruce.

HomeKit

Apple TV může sloužit jako ovládací centrum pro zařízení, která podporují Home Kit. Ve spojení s nimi můžete například ovládat světla, garážová vrata, klimatizaci a topení nebo například odemykat a zamykat vchodové dveře.