Zonic – váš partner pro Apple

Apple Watch SE 40mm, pouzdro ze stříbrného hliníku s bílým sportovním řemínkem

MYDM2HC/A

Naše cena: 7 990,00

Bez DPH: 6 603,31

Velikost

Barva

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • plocha displeje 759 mm²
 • rozměry (mm) 40 x 34 x 10,4
 • hmotnost pouzdra 30,49 g
 • voděodolnost do 50 metrů
 • čip Čip S5 SiP s 64bitovým dvoujádrovým procesorem, Apple W3
 • výdrž na baterii až 18 hodin
 • v krabici Apple Watch, řemínek, magnetický nabíjecí kabel
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

Apple Watch SE 40mm, pouzdro ze stříbrného hliníku s bílým sportovním řemínkem

Velký Retina displej stejně jako na Apple Watch Series 6, výkonný dvoujádrový čip, ikonický design, vyspělé snímače, které vám pomohou udržet se v pohybu a udrží s vámi krok po celý den. Umí toho hodně a stojí míň než byste čekali. Pokud chcete spolehlivý, vyzkoušený model se všemi potřebnými funkcemi, Apple Watch SE jsou tím pravým modelem. Samozřejmostí je voděodolnost, Apple Pay a podpora nejnovějšího WatchOS. Tělo hodinek má barvu stříbrnou.

Cvičení

Přehled o vaší denní aktivitě vám dává systém kroužků. Postupně během dne a tréninku se vám kroužky Stání, Pohyb a Cvičení postupně plní podle předem nastaveného cíle. Apple Watch SE 40mm vám dávají neustálý přehled o tom, kolik kalorií jste během dne spálili a kolik vám jich ještě chybí. Ať už se jedná o procházku, bežný pohyb v práci, projížďku na kole nebo hru s dětmi na honěnou, všechno se počítá.

Apple Watch SE 40mm, pouzdro ze stříbrného hliníku s bílým sportovním řemínkem

Zdraví

Aplikace Dýchání podle vaší aktuální situace vyhodnotí, kdy je pro vás dobré trošku zvolnit tempo při práci a stresových situacích a raději se několikrát zhluboka nadechnout. A umí vás také upozornit na zvýšený srdeční tep, i když jste zrovna v klidu a není k tomu zjevný důvod. Tím vám mohou Apple Watch pomoci včas odhalit případné zdravotní problémy.

Design

Tělo Apple Watch je vyrobeno z hliníku ve stříbnré barvě. Mají větší displej, stejně jako Apple Watch Series 6, což je posouvá mnohem dál. Přitom ale nedošlo ke zvětšení samotného těla ani baterie. LTPO OLED Retina displej s Force Touch technologií je úsporný a baterie tak s přehledem vydrží celý den. Přizpůsobené zobrazení dokáže mnohem lépe využít velikost displeje a dá vám najednou více informací, které potřebujete, při zachování přehlednosti.

Technologie

Apple Watch SE 40mm stříbrné jsou nabité nejnovějšími technologiemi. Byl použit čip S5 s jedinečným systémem SiP, což umožňuje dostat co nejvýkonnější a nejnovější technologie do tak malého přístroje a zachovat jeho hmotnost. Apple Watch jsou jedinečné právě díky využití tohoto systému. Procesor je až 2x rychlejší a celý systém je díky němu svižnější, příjemně se ovládá a aplikace se otvírají rychleji.