Zonic – váš partner pro Apple

Apple Watch Series 5 40mm, pouzdro z vesmírně šedého hliníku s černým sportovním řemínkem

MWV82HC/A

Naše cena: 11 690,00

Bez DPH: 9 661,16

Velikost

Barva

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • plocha displeje 759 mm²
 • rozměry (mm) 40 x 34 x 10,7
 • hmotnost pouzdra 30,1 g
 • voděodolnost do 50 metrů
 • čip S5 s 64bitovým dvoujádrovým procesorem, Apple W3
 • výdrž na baterii až 18 hodin
 • v krabici Apple Watch, řemínek, magnetický nabíjecí kabel, napájecí adaptér
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

Apple Watch Series 5 40mm, pouzdro z vesmírně šedého hliníku s černým sportovním řemínkem

Apple Watch se v nové generaci dočkaly zajímavých změn, mezi které patří zejména displej s funkcí always-on, který je zapnutý neustále. Mají snímač tepové frekvence a korunku Digital Crown s haptickou odezvou. Mají také funkci EKG a detekci pádu s tísňovým voláním. Budou tak věrným společníkem v oblasti sportu a tréninku, na kterého se dá vždy spolehnout. Dostanete přesné informace o spálených kaloriích, délce procházky a počtu uplavaných metrů.

Cvičení

Přehled o vaší denní aktivitě vám dáva systém kroužků. Postupně během dne a tréninku se vám kroužky Stání, Pohyb a Cvičení postupně plní podle předem nastaveného cíle. Apple Watch Series 5 40mm vám dávají neustálý přehled o tom, kolik kalorií jste během dne spálili a kolik vám jich ještě chybí. Ať už se jedná o procházku, bežný pohyb v práci, projížďku na kole nebo hru s dětmi na honěnou, všechno se počítá.

Zdraví

Aplikace Dýchání podle vaší aktuální situace vyhodnotí, kdy je pro vás dobré trošku zvolnit tempo při práci a stresových situacích a raději se několikrát zhluboka nadechnout. A umí vás také upozornit na zvýšený srdeční tep, i když jste zrovna v klidu a není k tomu zjevný důvod. Tím vám mohou Apple Watch pomoci včas odhalit případné zdravotní problémy, podobně jako funkce EKG.

Design

Tělo Apple Watch je vyrobeno z hliníku ve vesmírně šedé barvě. Mají větší displej než předchozí generace, což je posouvá mnohem dál. Přitom ale nedošlo ke zvětšení samotného těla ani baterie. Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s Force Touch technologií je úsporný a baterie tak s přehledem vydrží celý den. Přizpůsobené zobrazení dokáže mnohem lépe využít velikost displeje a dá vám najednou více informací, které potřebujete, při zachování přehlednosti.

Technologie

Apple Watch Series 5 40mm vesmírně šedé jsou nabité nejnovějšími technologiemi. Byl použit čip S5 s jedinečným systémem SiP, což umožňuje dostat co nejvýkonnější a nejnovější technologie do tak malého přístroje a zachovat jeho hmotnost. Apple Watch jsou jedinečné právě díky využití tohoto systému. Procesor je až 2x rychlejší a celý systém je díky němu svižnější, příjemněji se ovládá a aplikace se otvírají rychleji.