Zonic – váš partner pro Apple

Apple Watch Series 5 Nike+ 40mm, pouzdro ze stříbrného hliníku s platinovým/černým sportovním řemínkem Nike

MX3R2HC/A

Naše cena: 11 690,00

Bez DPH: 9 661,16

Velikost

Barva

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • plocha displeje 759 mm²
 • rozměry (mm) 40 x 34 x 10,7
 • hmotnost pouzdra 30,1 g
 • voděodolnost do 50 metrů
 • čip S5 s 64bitovým dvoujádrovým procesorem, Apple W3
 • výdrž na baterii až 18 hodin
 • v krabici Apple Watch, řemínek, magnetický nabíjecí kabel, napájecí adaptér
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

Apple Watch Series 5 Nike+ 40mm, pouzdro ze stříbrného hliníku s platinovým/černým sportovním řemínkem Nike

Apple Watch Nike+ se v nové generaci dočkaly zajímavých změn, mezi které patří zejména displej s funkcí always-on, který je zapnutý neustále. Mají snímač tepové frekvence a korunku Digital Crown s haptickou odezvou. Mají nově také funkci EKG a detekci pádu s tísňovým voláním. Budou tak věrným společníkem v oblasti sportu a tréninku, na kterého se dá vždy spolehnout. Dostanete přesné informace o spálených kaloriích, délce procházky a počtu uplavaných metrů.

Nike+

Speciální edice určena pro co nejlepší tréninkové výsledky. Od krabičky, přes pásek, který je vhodný ke sportování, až po software. V něm je obsažen speciální Nike+ ciferník a aplikace jako například Nike Run Club a Nike Training Club.

Cvičení

Přehled o vaší denní aktivitě vám dává systém kroužků. Postupně během dne a tréninku se vám kroužky Stání, Pohyb a Cvičení postupně plní podle předem nastaveného cíle. Apple Watch Series 5 Nike+ 40mm vám dávají neustálý přehled o tom, kolik kalorií jste během dne spálili a kolik vám jich ještě chybí. Ať už se jedná o procházku, běžný pohyb v práci, projížďku na kole nebo hru s dětmi na honěnou, všechno se počítá.

Zdraví

Aplikace Dýchání podle vaší aktuální situace vyhodnotí, kdy je pro vás dobré trošku zvolnit tempo při práci a stresových situacích a raději se několikrát zhluboka nadechnout. A umí vás také upozornit na zvýšený srdeční tep, i když jste zrovna v klidu a není k tomu zjevný důvod. Tím vám mohou Apple Watch pomoci včas odhalit případné zdravotní problémy, podobně jako funkce EKG.

Design

Tělo Apple Watch Nike+ je vyrobeno z hliníku ve stříbrné barvě. Mají větší displej než předchozí generace, což je posouvá mnohem dál. Přitom ale nedošlo ke zvětšení samotného těla ani baterie. Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s Force Touch technologií je úsporný a baterie tak s přehledem vydrží celý den. Přizpůsobené zobrazení dokáže mnohem lépe využít velikost displeje a dá vám najednou více informací, které potřebujete, při zachování přehlednosti.

Technologie

Apple Watch Series 5 Nike+ 40mm stříbrné jsou nabité nejnovějšími technologiemi. Byl použit čip S5 s jedinečným systémem SiP, což umožňuje dostat co nejvýkonnější a nejnovější technologie do tak malého přístroje a zachovat jeho hmotnost. Apple Watch jsou jedinečné právě díky využití tohoto systému. Procesor je až 2x rychlejší a celý systém je díky němu svižnější, příjemně se ovládá a aplikace se otvírají rychleji.