Zonic – váš partner pro Apple

Apple Watch Series 6 40mm, pouzdro z modrého hliníku s námořnicky tmavomodrým sportovním řemínkem

MG143HC/A

Naše cena: 11 490,00

Bez DPH: 9 495,87

Velikost

Barva

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • plocha displeje 759 mm²
 • rozměry (mm) 40 x 34 x 10,4
 • hmotnost pouzdra 30,5 g
 • voděodolnost do 50 metrů
 • čip S6 SiP s 64bitovým dvoujádrovým procesorem, Apple W3
 • výdrž na baterii až 18 hodin
 • v krabici Apple Watch, řemínek, magnetický nabíjecí kabel
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

Apple Watch Series 6 40mm, pouzdro z modrého hliníku s námořnicky tmavomodrým sportovním řemínkem

Apple Watch se v nové generaci dočkaly zajímavých změn, mezi které patří zejména nový senzor měřící VO2Max - tedy hladinu kyslíku v krvi. Mají ještě lepší displej s funkcí always-on, který je zapnutý neustále. Obsahují snímač tepové frekvence a korunku Digital Crown s haptickou odezvou. Mají také funkci EKG a detekci pádu s tísňovým voláním. Budou tak věrným společníkem v oblasti sportu a tréninku, na kterého se dá vždy spolehnout. Dostanete přesné informace o spálených kaloriích, délce procházky a počtu uplavaných metrů a o vašem aktuálním zdravotním stavu.

Apple Watch Series 6 40mm, pouzdro z modrého hliníku s námořnicky tmavomodrým sportovním řemínkem

Cvičení

Přehled o vaší denní aktivitě vám dává systém kroužků. Postupně během dne a tréninku se vám kroužky Stání, Pohyb a Cvičení postupně plní podle předem nastaveného cíle. Apple Watch Series 6 40mm vám dávají neustálý přehled o tom, kolik kalorií jste během dne spálili a kolik vám jich ještě chybí. Ať už se jedná o procházku, běžný pohyb v práci, projížďku na kole nebo hru s dětmi na honěnou, všechno se počítá.

Zdraví

Aplikace Dýchání podle vaší aktuální situace vyhodnotí, kdy je pro vás dobré trošku zvolnit tempo při práci a stresových situacích a raději se několikrát zhluboka nadechnout. A umí vás také upozornit na zvýšený srdeční tep, i když jste zrovna v klidu a není k tomu zjevný důvod. Tím vám mohou Apple Watch pomoci včas odhalit případné zdravotní problémy, podobně jako funkce EKG nebo měření hodnoty VO2Max - tedy hladiny kyslíku v krvi.

Design

Tělo Apple Watch je vyrobeno z hliníku ve modré barvě. Mají ještě lepší displej než předchozí generace, což je posouvá mnohem dál. Přitom ale nedošlo ke zvětšení samotného těla ani baterie. Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s jasem až 1000 nitů je úsporný a baterie tak s přehledem vydrží celý den. Přizpůsobené zobrazení dokáže mnohem lépe využít velikost displeje a dá vám najednou více informací, které potřebujete, při zachování přehlednosti.

Technologie

Apple Watch Series 6 40mm modré jsou nabité nejnovějšími technologiemi. Byl použit čip S6 s jedinečným systémem SiP, což umožňuje dostat co nejvýkonnější a nejnovější technologie do tak malého přístroje a zachovat jeho hmotnost. Apple Watch jsou jedinečné právě díky využití tohoto systému. Procesor je až o 20 % rychlejší než předchozí generace a celý systém je díky němu svižnější, příjemně se ovládá a aplikace se otvírají rychleji.