Zonic – váš partner pro Apple

iMac Pro 27″ Retina 5K, 3,0GHz Intel Xeon W, 1TB SSD

MHLV3CZ/A

Naše cena: 139 990,00

Bez DPH: 115 694,21

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • displej 5K 27", 5120 × 2880 (nativní)
 • rozměry (cm) 51,6 × 65 × 20,3
 • hmotnost 9,7 kg
 • procesor 3,0GHz 10jádrový Intel Xeon W (Turbo Boost až 4,5 GHz)
 • operační paměť 32GB 2666MHz paměti DDR4 ECC
 • úložiště 1TB SSD
 • grafická karta Radeon Pro Vega 56 s 8 GB paměti HBM2
 • v krabici iMac Pro, vesmírně šedý Magic Keyboard s číselnou klávesnicí, vesmírně šedá Magic Mouse 2, USB kabel s konektorem Lightning, napájecí šňůra
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

iMac Pro 27″ Retina 5K, 3,0GHz Intel Xeon W, 1TB SSD

Výkon. To je ta hlavní věc, kterou měli inženýři v Applu na mysli, když vytvořili iMac Pro. Nejvýkonnejší z rodiny iMaců. Vytvořený pro profesionály, kteří ví, co potřebují ke svojí práci. Nejlepší pracovní nástroj z něj dělá velký 27” displej s 5K rozlišením, nejvýkonnější grafická karta a procesor ze všech Maců a také rychlé úložiště. Ať už renderujete, modelujete ve 3D, profesionálně stříháte video nebo tvoříte grafiku, iMac Pro 27” je pro vás stvořený.

iMac Pro 27″ Retina 5K, 3,0GHz Intel Xeon W, 1TB SSD

Výkon

O nekompromisní výkon počítače iMac Pro se starají všechny komponenty, které byly při jeho návrhu použity. Procesor s osmi jádry v základní konfiguraci zvládá neuvěřitelnou porci práce. A lze objednat i s osmnáctijádrovým procesorem. Můžete tedy rendrovat obrázky, stříhat až 8K video, kompilovat aplikace nebo v reálném čase pracovat se zvukovými stopami. A to vše naprosto plynule.

Grafika

Radeon Pro Vega je to nejlepší, co můžete ve stolním počítači mít. Vysoce propustná HBM2 paměť pomáhá nárůstu výkonu u tohoto modelu. Grafická karta přistupuje k datům v paměti rychlostí až 512 GB/s. Při renderování na běžnou přesnost dosahuje rychlosti až 12 teraflops, při poloviční je to až 24 teraflops.

Paměť

Co se týká operační paměti, tak iMac Pro má v sobě v základní konfiguraci 32GB rychlé paměti 2666MHz DDR4 ECC. Lze objednat maximálně až s 256GB operační paměti. To už je pořádná porce pro pořádný projekt. Jako úložiště dat je využíván rychlý SSD disk s kapacitou 1TB v základní variantě. Objednat lze až 4TB úložné kapacity, která pojme i ty největší projekty. Rychlost zápisu je 3,3 GB/s a rychlost čtení 2,8 GB/s.

Bezpečnost

O bezpečnost vašich dat se stará hardwarový čip Apple T2 Security ve spojení s operačním systémem macOS. Čip T2 se o integritu systému stará na hardwarové úrovni a v úrovni softwaru mu pomáhá macOS. T2 Security obstarává krom jiného korektní řízení systému, obrazový signálový procesor, řadič zvuku a úložiště. Data na interním disku jsou šifrována pomocí AES dedikovaného čipu, takže bez dopadu na výkon máte data v bezpečí. napomáhá tomu také koprocesor Secure Enclave, který se stará jak o data, tak o bezpečný start počítače.