Zonic – váš partner pro Apple

iMac Pro 27″ Retina 5K, 3,2GHz Intel Xeon W, 1TB SSD

MQ2Y2CZ/A

Naše cena: 139 989,99

bez dph: 115 694,21

+

Specifikace produktu

iMac Pro 27″ Retina 5K, 3,2GHz Intel Xeon W, 1TB SSD

Výkon. To je ta hlavní věc, kterou měli inženýři v Applu na mysli, když vytvořili iMac Pro. Nejvýkonnejší z rodiny iMaců. Vytvořený pro profesionály, kteří ví, co potřebují ke svojí práci. Nejlepší pracovní nástroj z něj delá velký 27” displej s 5K rozlišením, nejvýkonnější grafická karta a procesor ze všech maců a také rychlé úložiště. Ať už renderujete, modelujete ve 3D, profesionálně stříháte video nebo tvoříte grafiku, iMac Pro 27” je pro vás stvořený.

Výkon

O nekompromisní výkon počítače iMac Pro se starají všechny komponenty, které byly při jeho návrhu použity. Procesor s osmi jádry v základní konfiguraci zvládá neuvěřitelnou porci práce. A lze objednat i s osmnáctijádrovým procesorem. Můžete tedy rendrovat obrázky, stříhat až 8K video, kompilovat aplikace nebo v reálném čase pracovat se zvukovými stopami. A to vše naprosto plynule.

Grafika

Radeon Pro Vega je to nejlepší, co můžete ve stolním počítači mít. Vysoce propustná HBM2 paměť pomáhá nárůstu výkonu u tohoto modelu. Grafická karta přistupuje k datům v paměti rychlostí až 512 GB/s. Při rendrování na bežnou přesnost dosahuje rychlosti až 12 teraflops, při poloviční je to až 24 teraflops.

Paměť

Co se týká operační paměti, tak iMac Pro má v sobě v základní konfiguraci 32GB rychlé paměti 2666MHz DDR4 ECC. Lze objednat maximálně až s 256GB operační paměti. To už je pořádná porce pro pořádný projekt. Jako úložitě dat je využíván rychlý SSD disk s kapacitou 1TB v základní variantě. Objednat lze až 4TB úložné kapacity, která pojme i ty největší projekty. Rychlost zápisu je 3,3 GB/s a rychlost čtení 2,8 GB/s.

Bezpečnost

O bezpečnost vašich dat se stará hardwarový čip Apple T2 Security ve spojení s operačním systémem macOS. Čip T2 se o integritu systému stará na hardwarové úrovni a v úrovni softwaru mu pomáhá macOS. T2 Security obstarává krom jiného korektní řízení systému, obrazový signálový procesor, řadič zvuku a úložiště. Data na interním disku jsou šifrována pomocí AES dedikovaného čipu, takže bez dopadu na výkon máte data v bezpečí. napomáhá tomu také koprocesor Secure Enclave, který se stará jak o data, tak o bezpečný start počítače.

technické parametry

displej 5K 27", 5120 × 2880 (nativní)
rozměry (cm) 51,6 × 65 × 20,3
hmotnost 9,7 kg
procesor 3,2GHz 8jádrový Intel Xeon W (Turbo Boost až 4,2 GHz)
operační paměť 32GB 2666MHz paměti DDR4 ECC
úložiště 1TB SSD
grafická karta Radeon Pro Vega 56 s 8 GB paměti HBM2
v krabici iMac Pro, vesmírně šedý Magic Keyboard s číselnou klávesnicí, vesmírně šedá Magic Mouse 2, USB kabel s konektorem Lightning, napájecí šňůra

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce