Zonic – váš partner pro Apple

iPad Air 64GB Wi-Fi zlatý

MUUL2FD/A

Běžná cena v ČR: 14 490,00 (ušetříte 191,00 Kč)

Naše cena: 14 299,00

Bez DPH: 11 817,36

Tento produkt již není dostupný.

Parametry a specifikace

  • technické parametry

  • displej 10,5" Retina display
  • rozměry (mm) 250,6 x 174,1 x 6,1
  • hmotnost 456g
  • fotoaparát 8 MP fotoaparát (zadní), 7 MP fotoaparát (přední)
  • čip A12 Bionic
  • v krabici iPad, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace
  • další info

  • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
  • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

iPad Air 64GB Wi-Fi zlatý

Nabitý nejnovějšími technologiemi pro ještě širší okruh lidí. Ať už jde o čip A12 Bionic s Neural Enginem, velký 10,5 palcový displej s technologiemi jako Retina, True Tone zobrazení nebo třeba podporu Smart Keyboard a Apple Pencil. Zmíněné vlastnosti z něj dělají společníka pro práci i zábavu. A díky nízké hmotnosti, malé tloušťce a baterii s dlouhou výdrží může být s vámi pořád.

Výkon

Díky hlavnímu čipu, kterým je iPad Air 64GB Wi-Fi zlatý vybaven toho zvládá ještě víc. Jedná se o A12 Bionic, který díky Neural Enginu zvládá hravě strojové učení. To se nesmírně hodí například při práci s fotoaparátem, hraní her, práci s rozšířenou realitou a tak dále. Je dost silný na pohodlné stříhání videa, tvorbu multimediálních prezentací, práci s 3D modely a nebo třeba streamování seriálů.

Jeho vyspělá čtyřjádrová grafika podporuje fotorealistické zobrazení efektů například ve 3D hrách, krásnou grafiku v aplikacích a plynulou práci s aplikacemi, využívající technologii rozšířené reality.

Displej

Displej je klíčovou součístí každého tabletu - v tomto případě s bílým rámečkem a zlatou zadní stranou. Na iPadu Air je použit krásný 10,5” velký Retina displej, který díky realistickému zobrazení i těch nejjemnějších detailů, umožňuje profesionální práci s fotografií a videem. Díky technologii True Tone a antireflexní úpravě povrchu displeje bude za všech okolních světelných podmínek veškerý obsah dobře viditelný. Upravuje totiž vyvážení bílé barvy vzhledem k okolí, kde se právě nacházíte, takže je jedno, zda v posteli sledujete seriál nebo na slunci u bazénu čtete elektronickou knihu, protože displej bude vždy dobře čitelný.

Doplňky

iPad Air 64GB Wi-Fi zlatý může být ještě lepším nástrojem ve spojení s volitelnými doplňky, jako třeba Apple Pencil nebo externí klávesnice Smart Keyboard. Pomocí Apple Pencil se vám otevírají nové možnosti práce s iPadem. Lze podepisovat dokumenty, anotovat obrázky a fotografie, kreslit nebo skicovat, takže z iPadu Air je rázem poznámkový blok, malířské plátno nebo třeba něco úplně jiného.