Zonic – váš partner pro Apple

iPad Air 64GB WiFi Blankytně modrý (2020)

MYFQ2FD/A

Naše cena: 16 990,00

Bez DPH: 14 041,32

Connection

Kapacita

Pokud zboží chcete objednat, prosím kontaktujte nás.

Parametry a specifikace

  • technické parametry

  • displej 10,9" Liquid Retina display
  • rozměry (mm) 247,6 x 178,5 x 6,1
  • hmotnost 458 g
  • fotoaparát 12 MP fotoaparát (zadní), 7 MP fotoaparát (přední)
  • čip A14 Bionic
  • v krabici iPad, USB-C kabel, napájecí adaptér, dokumentace
  • další info

  • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
  • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

iPad Air 64GB WiFi Blankytně modrý (2020)

Hledáte zařízení pro vaši práci odkudkoliv? iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý je stejně výkonný jako počítač, ale přenosný jako iPad. Díky A14 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine a velikostí displeje 10,9 palců (Liquid Retina) se stává ideálním zařízením. Kreativní lidé ocení plnou podporu s Apple Pencil. I když byl nový iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý navržen, tak aby vše šlo snadno dotykem, tak i pro fanoušky klávesnic je k dispozici podpora Magic Keyboardu.

iPad Air 64GB WiFi Blankytně modrý (2020)

Výkon

Nový iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý je osazen nejnovějším čipem A14 Bionic s 64bitovou architekturou Neural Engine. Ten vás již nebude brzdit od žádné náročné práce - ať už stříháte videa, kreslíte a nebo tvoříte náročnější 3D grafiku. Zároveň snadno zvládne přehrávání oblíbených filmů a seriálů. Zkrátka pokud hledáte ideálního parťáka pro každodenní práci, tak je iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý správnou volbou. Používáte Microsoft Office pro každodenní práci? Nebo aplikace z rodiny Adobe? Nový iPad vše zvládne.

iPad Air 64GB WiFi Blankytně modrý (2020)

Displej a výdrž

Nesmíme opomenout kvalitně zpracovaný displej. Nová technologie Liquid Retina dodá zážitku z používání iPadu Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý nový rozměr. A jak dlouho displej o velikosti 10,9 palců dokáže fungovat? Baterie má 10hodinovou výdrž a to vystačí na celý den. Takže se stačí připojit k Wi-Fi a můžete pracovat odkudkoliv. Díky iPadOS budete vědět, jak správně pracovat. Vychází ze základů iOS ve spojení s MacOS, takže spojuje dvě zařízení v jedno. Ovládání je stejně intuitivní jako na iPhonu. Zajímavou novinkou je zabudované Touch ID na boční straně nového iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý. Díky němu si můžete užívat celý displej, bez dalších zbytečných tlačítek.

Doplňky

iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý můžete vylepšit o další doplňky. Milujete ručně psané poznámky? Jste umělec? Pořiďte si Apple Pencil. Chcete se více přiblížit k práci na počítači? Máte raději psaní všemi deseti? Jako doplněk zvolte Magic Keyboard. Díky HDMI redukci můžete jednoduše váš iPad Air 64GB Wi-Fi Blankytně modrý připojit i k externím zařízením a promítat vaše prezentace.