Zonic – váš partner pro Apple

iPad mini 64GB Wi-Fi stříbrný

MUQX2FD/A

Naše cena: 11 490,00

Bez DPH: 9 495,87

Connection

Kapacita

Barva

+

Parametry a specifikace

  • technické parametry

  • displej 7,9" Retina display
  • rozměry (mm) 203,2 x 134,8 x 6,1
  • hmotnost 300,5g
  • fotoaparát 8 MP fotoaparát (zadní), 7 MP fotoaparát (přední)
  • čip A12 Bionic
  • v krabici iPad mini, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace
  • další info

  • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
  • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

iPad mini 64GB Wi-Fi stříbrný

Velmi oblíbený model iPadu a to hlavně kvůli jeho miniaturním rozměrům při zachování neomezené funkčnosti, kterou znáte z ostatních modelů. Má stříbrná hliníková záda, bílý rámeček kolem displeje a je nabitý technologiemi, jako jsou čip A12 Bionic s Neural Enginem, Retina displej, True Tone, Touch ID, podpora Apple Pencil a nejnovější iOS.

Design

Společník na cesty jako stvořený. Jeho hmotnost 300 gramů v batohu nebo kabelce ani nepoznáte a 6,1mm tloušťky je také hodnota vhodná pro nošení iPadu mini v jedné ruce. Je tak neustále po ruce a když dostanete nápad nebo potřebujede v rychosti vyřídit emailovou komunikaci, stačí ho vytáhnout a začít pracovat. Má rychlou Wi-Fi a baterii na 10 hodin používání.

Výkon

Jelikož je jeho základem čip A12 Bionic s Neural Enginem, je vhodný pro ty nejnáročnější aplikace, jako například Adobe Photoshop CC. Nebo jeho výkon můžete využít při aplikacích s podporou rozšířené reality, hraní realistických her nebo třeba používání tech nejnáročnějších aplikací. Neural Engine se stará o strojové učení, které se využívá například při fotografování nebo práci se vzorci, prognózami a dokáže se učit z příkladů.

Displej

Displej iPadu mini 64GB Wi-Fi ve stříbnré barvě má velikost úhlopříčky 7,9”, což je hodnota vhodná pro takto portabilní zařízení. Nemyslete si ale, že je displej o něco ochuzen - má technologii Retina a přes 3 miliony pixelů. Technologie True Tone zas upravuje vyvážení bílé v závoslosti na okolním prostředí. Tak lze docílit těch nejlepších výsledků pro práci s iPadem ve všech světelných podmínkách, jak v parku, tak doma.

Bezpečnost

Všechna vaše data jsou v iPadu mini uložena bezpečně a chráněna pomocí Touch ID. Nemusíte již zadávat odemykací kód nebo heslo k Apple ID či do banky. Pokud to aplikace dovoluje, lze použít pouze otisk prstu a to je vše. To je heslo, které nezapomenete a máte ho pořád při sobě. Ve spojení s vyspělým mobilním operačním systémem iOS tento systém zaručuje pohodlné používání bez kompromisů v oblasti bezpečnosti.