Zonic – váš partner pro Apple

iPad Pro 11″ 128GB Wi-Fi vesmírně šedý (2020)

MY232FD/A

Naše cena: 22 990,00

Bez DPH: 19 000,00

Model

Connection

Kapacita

Barva

+

Parametry a specifikace

 • technické parametry

 • modelový rok 2020
 • displej 11" Liquid Retina displej
 • rozměry (mm) 247,6 x 178,5 x 5,9
 • hmotnost 471 g
 • fotoaparát širokoúhlý fotoaparát: 12MP, ultraširokoúhlý fotoaparát: 10MP, přední True Depth kamera: 7MP
 • čip A12Z Bionic
 • v krabici iPad Pro, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace
 • další info

 • záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
 • distribuce oficiální česká distribuce
Více parametrů

Popis produktu

iPad Pro 11″ 128GB Wi-Fi vesmírně šedý (2020)

iPad Pro je od základu přepracován. Jeho úžasný displej přes celou přední stranu, tělo z hliníku ve vesmírně šedé barvě a výkon, kterým disponuje z něj činí opravdu profesionální pracovní nástroj. Působí jako kouzelné sklo, na kterém uděláte hromadu tvůrčí práce. Jeho jedenáct palců velký displej má nejvěrnější barvy na trhu, technologii Liquid Retina a True Tone. Nechybí FaceID a čip A12Z Bionic s Neural Enginem - zatím nejvýkonnější čip na trhu s pokročilou grafikou a podporou strojového učení. A nově integrovaný LiDAR je jako stvořený pro aplikace, využívající rozšířenou realitu.

Výkon

iPad Pro 11” 128GB Wi-Fi není žádné ořezávátko. O výkon tohoto pracovního nástroje se stará špičkový čip A12Z Bionic, který je pro toto zařízení vyvinut přímo v Apple. Součástí procesoru je mechanismus Neural Engine, který má podporu strojového učení, které je využito napříč celým operačním systémem. Ať už se jedná o pořizování fotografií, rozšířenou realitu nebo běžné pracovní úkony. Využití takového potenciálu napomáhá ještě multitasking. Intuitivní způsob, jakým lze zároveň pracovat současně na několika projektech, koumnikovat e-mailem a prohlížet web. Ve srovnání s předchozí generací má dvakrát výkonnější grafiku, která vám přinese nezapomenutelný zážitek z hraní her z App Store.

Příslušenství

Plnohodnotný pracovní nástroj pro vyřizování e-mailů, komunikaci a psaní textů vám pomůže vytvořít externí klávesnice, která slouží zároveň jako obal a iPad tak zároveň chrání při přenášení v tašce nebo batohu. Pro umělecky založené je vhodný Apple Pencil. Speciálně vytvořený stylus pro iPad Pro. Nabíjí se bezdrátově pouze přiložením k iPadu, pozná sklon a přítlak a odezva je natolik realistická, že si budete myslet, že kreslíte na papír. Klávesnice i Pencil se prodávají zvlášť. K univerzálnosti iPadu Pro 11” 128GB Wi-Fi napomáhá i použitý port USB-C, takže je k iPadu možné připojit různé další příslušenství, jako například externí monitor nebo foťák. Nebo jím můžete nabít svůj telefon.

Další technologie

iPad Pro 128GB Wi-Fi vesmírně šedý je i na cestách skvělým společníkem. Díky rychlé Wi-Fi a až desetihodinové výdrži na baterii se s ním ani na cestách neztratíte. Má dva fotoaparáty, které umí Smart HDR, 12MP fotoaparát na krásné fotky, 4K video a TrueDepth kameru na selfie v portrétním režimu.