Zonic – váš partner pro Apple

iPad Pro 11″ 64GB Wi-Fi stříbrný

MTXP2FD/A

Běžná cena v ČR: 22 979,00 (ušetříte 180,00 Kč)

Naše cena: 22 799,00

bez dph: 18 842,15

Model

Connection

Kapacita

Barva

+

Specifikace produktu

iPad Pro 11″ 64GB Wi-Fi stříbrný

iPad Pro je od základu přepracován. Jeho úžasný displej přes celou přední stranu, tělo z hliníku ve stříbrné barvě a výkon, kterým disponuje z něj činí opravdu profesionální pracovní nástroj. Působí jako kouzelné sklo, na kterém uděláte hromadu tvůrčí práce. Jeho jedenáct palců velký displej má nejvěrnější barvy na trhu, technologii Liquid Retina a True Tone. Nechybí FaceID a čip A12X Bionic s Neural Enginem - zatím nejvýkonnější čip na trhu s pokročilou grafikou a podporou strojového učení.

Výkon

iPad Pro 11” 64GB Wi-Fi není žádné ořezávátko. O výkon tohoto pracovního nástroje se stará špičkový čip A12X Bionic, který je pro toto zařízení vyvinut přímo v Apple. Součástí procesoru je mechanismus Neural Engine, který má podporu strojového učení, které je využito napříč celým operačním systémem. Ať už se jedná o pořizování fotografií, rozšířenou realitu nebo běžné pracovní úkony. Využití takového potenciálu napomáhá ještě multitasking. Intuitivní způsob, jakým lze zároveň pracovat současně na několika projektech, koumnikovat e-mailem a prohlížet web. Ve srovnání s předchozí generací má dvakrát výkonnější grafiku, která vám přinese nezapomenutelný zážitek z hraní her z App Store.

Příslušenství

Plnohodnotný pracovní nástroj pro vyřizování e-mailů, komunikaci a psaní textů vám pomůže vytvořít externí klávesnice, která slouží zároveň jako obal a iPad tak zároveň chrání při přenášení v tašce nebo batohu. Pro umělecky založené je vhodný Apple Pencil. Speciálně vytvořený stylus pro iPad Pro. Nabíjí se bezdrátově pouze přiložením k iPadu, pozná sklon a přítlak a odezva je natolik realistická, že si budete myslet, že kreslíte na papír. Klávesnice i Pencil se prodávají zvlášť. K univerzálnosti iPadu Pro 11” 64GB Wi-Fi napomáhá i použitý port USB-C, takže je k iPadu možné připojit různé další příslušenství, jako například externí monitor nebo foťák. Nebo jím můžete nabít svůj telefon.

Další technologie

iPad Pro 64GB Wi-Fi stříbrný je i na cestách skvělým společníkem. Díky rychlé Wi-Fi a až desetihodinové výdrži na baterii se s ním ani na cestách neztratíte. Má dva fotoaparáty, které umí Smart HDR, 12MP fotoaparát na krásné fotky, 4K video a TrueDepth kameru na selfie v portrétním režimu.

technické parametry

displej 11" Liquid Retina displej
rozměry (mm) 247,6 x 178,5 x 5,9
hmotnost 468g
fotoaparát 12 MP fotoaparát (zadní), 7 MP fotoaparát (přední)
čip A12X Bionic
v krabici iPad Pro, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce