Zonic – váš partner pro Apple

iPhone 7 32GB stříbrný

MN8Y2CN/A

Běžná cena v ČR: 10 990,00 (ušetříte 2 000,00 Kč)

Naše cena: 8 990,00

bez dph: 7 429,75

Model

Kapacita

Barva

+

Specifikace produktu

iPhone 7 32GB stříbrný

Ověřený model iPhone klasické konstrukce, tedy s oblíbeným Home Buttonem a Touch ID. Určen hlavně pro ty, kteří netrvají na nejnovějších technologiích, ale přesto se chtějí spolehnout na všechny funkce, které iPhone s nejnovějším iOS nabízí. iPhone 7 32GB stříbrný je voděodolný, prachuodolný, podporuje nejnovější verzi systému iOS, Apple Pay a vlastně vše, co od něj čekáš. Již klasicky precizně vyrobené tělo z hliníku ve velmi oblíbené - tedy bílé barvě se stříbrnými zády.

Fotoaparát

S fotoaparátem v iPhonu 7 pořídíš krásné fotografie své rodiny, přátel. Díky záznamu videa v rozlišení až 4K budou tvoje vzpomínky dlouho živé. Fotoaparát v iPhonu 7 má krom jíného také optickou stabilizaci obrazu, takže záběry v pohybu nebo například při sportu nebudou rozmazané a čtyřdiodový blesk s technologií True Tone zajistí ty nejkvalitnější možné výsledky i při špatných světelných podmínkách. K ukládání dat je dostupná kapacita 32GB.

  • 12 MP fotoaparát
  • 5× digitální zoom
  • optická stabilizace obrazu
  • 7 MP fotoaparát FaceTime HD
  • čtyřdiodový True Tone blesk

Displej

iPhone 7 stříbrný je vybaven Retina HD displejem, který je ostrý, má jasné barvy a je výborně čitelný. Budeš si tedy moci užít multimediální obsah, fotografie, videa a hry v tom nejvyšším rozlišení. Displej v iPhonu 7 je díky velmi vysokému kontrastu a výbornému jasu velmi dobře čitelný i na přímém slunci, technologie dvoudoménových pixelů pak zajišťuje velmi široký zorný úhel.

  • o 25% jasnější než predchozí model
  • široký barevný gamut
  • 3D Touch
  • Multi‑Touch LED s IPS
  • rozlišení 1334 × 750 při 326 dpi

iOS

iPhone 7 32GB stříbrný podporuje aktuální verzi mobilního systému iOS. Ten ti pomůže být produktivní, rychlý a efektivní jak při práci, zábavě, ale i při komunikaci s tvým okolím. Vestavěné komunikační nástroje jako například iMessage nebo FaceTime se stanou nenahraditelnou součástí tvého života. Vysoká míra zabezpečení je již u iOS standardem, proto nemusíš mít o svá data obavy.

AR je budoucnost - v systému iOS je plná podpora rozšířené reality, takže například pomocí aplikace Měření stačí namířit fotoaparát a můžeš měřit reálné objekty. S funkcí Čas u obrazovky máš přehled, kolik času trávíš využíváním internetu nebo například hraním her. A klidne můžeš získat přehled o těch samých aktivitách na telefonu svých dětí. Operační systém iOS vyvíjí pro svá zařízení přímo společnost Apple, takže je zajištěna ta nejvyšší míra kompatibility, stability a zabezpečení.

technické parametry

displej 4,7" Retina HD
rozměry (mm) 138,3 x 67,1 x 7,1
hmotnost 138g
odolný proti polití, vodě a prachu ano - IP67
fotoaparát 12MP (zadní), 7MP (přední)
čip A10 Fusion
v krabici iPhone, EarPods, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce