Zonic – váš partner pro Apple

iPhone 8 64GB stříbrný

MQ6H2CN/A

Běžná cena v ČR: 17 990,00 (ušetříte 4 500,00 Kč)

Naše cena: 13 490,00

bez dph: 11 148,76

Model

Kapacita

Barva

+

Specifikace produktu

iPhone 8 64GB stříbrný

Poslední model iPhonu v ucelené nabídkově řadě techto telefonů, který má klasický Home Button s podporou TouchID. Má ale vlastnosti vlajkových lodí ve své řadě - výkonný procesor s grafickým čipem, bezdrátové nabíjení, špičkový fotoaparát a displej s funkcí TrueTone. iPhone 8 64GB stříbrný má přední i zadní stranu vyrobenou z toho nejodolnějšího skla na smartphonu, okraje zase z leteckého hliníku.

Výkon

iPhone 8 má v sobě ukrytý inovativní čip, který se nazývá A11 Bionic s Neural Enginem. Co to znamená? To znamená, že se jedná o velice výkonný mobilní telefon, který zvládá i ty nejnáročnější aplikace. Má čtyři úsporná jádra a je až o 70% výkonnější než jeho předchůdce A10 Fusion. Dvě jádra určená k výkonu jsou až o 25% výkonnější. K ukládání dat a aplikací slouží paměť o velikosti 64GB, o výdrž baterie se zase stará systém řadiče výkonu. Grafický čip je zas o 30% výkonnější než jeho předchůdce a dovolí vám bez omezení využívat aplikace a hry s podoporou rozšířené reality.

  • pohybový koprocesor M11
  • čip A11 Bionic
  • Neural Engine

Displej

Displej u iPhone 8 64GB stříbrný je vyrobený z toho nejodolnějšího možného skla, takže je míra odolnosti proti poškrábání a prasknutí je co nejvyšší. Velikost úhlopříčky je klasických 4,7”, ovládání je pohodlné a velikost dostatečná. Je použita technologie IPS s Multi-Touch, takže zvládá gesta s více dotyky a ovládání je tak ještě příjemnější. Tomu napomáhá také technologie 3D Touch. Široký zorný úhel displeje zajišťují dvoudoménové pixely, takže dosplej iPhonu je čitelný i z ostrých úhlů.

  • TrueTone
  • oleofobní úprava
  • rozlišení 1334 × 750 při 326 dpi
  • široký barevný gamut P3

Fotoaparát

Fotoaparát v iPhonu 8 má šestičlenný objektiv s optickou stabilizací obrazu. Kvalitě fotek také přispívá rozlišení, tedy 12MP. Nahrává videa ve 4K, při kterých umí také využívat optickou stabilizaci obrazu. I ty nejdynamičtější záběry teď budou plynulé a bez třepání. O zaostřování objektů na fotografii se stará technologie Focus Pixels, která automaticky zaostřuje snímky před pořízením.

O kvalitní fotografie za špatných světelných podmínek se stará True Tone blesk s pomalou synchronizací, takže vaše fotografie budou takové, jaké prostě mají být, ať už je světla více nebo méně. Jeho 64GB kapacity je připraveno na dokumentování vašich zážitků.

technické parametry

displej 4,7" Retina HD
rozměry (mm) 138,4 x 67,3 x 7,3
hmotnost 148g
odolný proti polití, vodě a prachu ano - IP67
fotoaparát 12MP (zadní), 7MP (přední)
čip A11 Bionic
v krabici iPhone, EarPods, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace
další info iPhone, EarPods, USB kabel, napájecí adaptér, dokumentace

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce