Zonic – váš partner pro Apple

Mac mini 3,6GHz 4jádrový Intel Core i3, 128GB SSD

MRTR2CZ/A

Běžná cena v ČR: 23 990,00 (ušetříte 3 200,00 Kč)

Naše cena: 20 790,00

bez dph: 17 181,82

Model

+

Specifikace produktu

Mac mini 3,6GHz 4jádrový Intel Core i3, 128GB SSD

Mac mini je svým konceptem vhodný jako vstupní brána mezi Apple stolní počítače. Vlastníte již monitor, klávesnici, myš a chcete Apple vyzkošet? Mac mini je vhodná varianta. A nejen to, v nejnovější generaci se jedná o výkonný stroj s podporou aktuálního operačního systému, takže ať už jste developer, účetní nebo skládáte velkou renderovací farmu, Mac mini je tu pro vás.

Výkon

S výkonným čtyřjádrovým procesorem a 128GB interního úložiště je Mac mini správným parťákem při práci, domácí automatizaci nebo vybavení nahrávacího studia. Integrovaná grafika je až o 60% ryfchlejsí a výkonnější než v předchozí generaci. Díky promyšlenému systému chlazení, nově vyvinutým ventilátorům a hliníkovému tělu ve vesmírně šedé barvě není distribuce a odvod tepla žádným problémem.

Výkonné paměti DDR4 SO‑DIMM na frekvenci 2666MHz pomáhají svižnému běhu počítače a umožňují podle kapacity mít otevřených například více virtuálních strojů nebo práci s velkými soubory. Mini je teď čistě flashový. Jeho nové PCIe úložiště zajišťuje, že práce se soubory je rychlá a bez zbytečného zdržování, protože je až čtyřikrát rychlejší než flashové úložiště z předchozí generace, takže spouštění aúlikací a otevírání souborů je rychlé.

bezpečnost

O bezpečnost vašich dat se stará hardwarový čip Apple T2 Security ve spojení s operačním systémem macOS. Čip T2 se o integritu systému stará na hardwarové úrovni a v úrovni softwaru mu pomáhá macOS. T2 Security obstarává krom jiného korektní řízení systému, obrazový signálový procesor, řadič zvuku a úložiště. Data na interním disku jsou šifrována pomocí AES dedikovaného čipu, takže bez dopadu na výkon máte data v bezpečí. napomáhá tomu také koprocesor Secure Enclave, který se stará jak o data, tak o bezpečný start počítače.

technické parametry

rozměry (cm) 19,7 × 19,7 × 3,6
hmotnost 1,3 kg
procesor 3,6GHz čtyřjádrový Intel Core i3
operační paměť 8GB 2666MHz paměti DDR4 SO-DIMM
úložiště 128GB SSD na sběrnici PCIe
grafická karta Intel UHD Graphics 630
v krabici Mac mini, napájecí šňůra

další info

záruka spotřebitel 24 měsíců, IČ 12 měsíců
distribuce oficiální česká distribuce