Možnosti financování a pojištění
vašich Apple produktů

Navrhnu vám kalkulaci na míru, zajistím nejdelší možnou záruční dobu produktů a následně každé ze zařízení pojistím.

Stín
Marek Bešta Stín
Zonic

Pojištění Allrisk 💻

Kompletní ochrana, pro všechny případy. Pojištění Allrisk řeší problémy jako je poškození a odcizení vaší elektroniky a zároveň poskytuje prodlouženou záruku. Vyplatí se především tehdy, pokud pořizujete vybavení pro firmu nebo vám na vašem novém zařízení záleží a chcete se spolehnout na to, že vám bude dlouho sloužit.

Stín

Prodloužená záruka 💻

Záruční dobu umím prodloužit. Žádná závada vás tak nepřekvapí. Přestože produkty Apple patří dlouhodobě mezi špičku ve spolehlivosti, může se stát cokoliv. S prodlouženou zárukou se ale bát nemusíte.

Stín

Pojištění displeje 💻

Víc než čtvrtina majitelů chytré elektroniky někdy řešila prasknutý displej. Výměna trvá několik dní a v některých případech se může prodražit. Díky tomuto pojištění nezůstanete bez telefonu, po dobu výměny dostanete náhradní. Můžete tak být stále v kontaktu se světem i během případné opravy vašeho zařízení.

Finanční leasing 💻

Oproti úvěru je finanční leasing výhodnější cestou, jak si Apple produkty pořídit. Vždy přesně víte, kolik platíte. Částka je každý měsíc stejná a splátky si navíc můžete dát do přímých nákladů. Pobavme se spolu o vašich možnostech a já vám navrhnu nejlepší cestu financování.

Finanční leasing
Stín

Operativní leasing 💻

Splátku operativního leasingu si můžete zařadit do nákladů, pokud jste plátci DPH. Každý měsíc máte možnost využít vrácení DPH. Proberu s vámi možnosti financování a navrhnu to nejlepší pro vás.

Operativní leasing
Stín